motoger

Kolektor wydechowy Seat Cordoba I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Kolektor wydechowy Seat Cordoba I
Kolektor wydechowy Seat Cordoba I
Kolektor wydechowy Seat Cordoba I
Kolektor wydechowy Seat Cordoba I
Kolektor wydechowy Seat Cordoba I
Kolektor wydechowy Seat Cordoba I
Kolektor wydechowy Seat Cordoba I
Kolektor wydechowy Seat Cordoba I

Sprzedawcy części do Seat Cordoba:

giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
giełda części poznań
auto części poznań
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
auto szrot
giełda części moto2.pl
moto2.pl
auto części gliwice
auto części zamienne
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn
części moto2
giełda części
części uzywane samochodowe
auto części
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
moto2
części używane poznań
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
giełda części śląsk

Cena Kolektor wydechowy Seat Cordoba Cena

Oferty części używanych samochodowych Seat Cordoba na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Kolektor wydechowy. Części samochodowe w kategorii Silnik. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2025-01-05 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Kolektor wydechowy do Seat Cordoba I przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Kolektor wydechowy Seat Cordoba I 1.9 1998 sedan. Tanio Kolektor wydechowy Seat Cordoba I 1.9 1998 sedan. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.9 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1999. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia sedan i jest to pojazd marki Seat. Ten model Cordoba na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym kolektor wydechowy i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Seat Cordoba wersja I. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Seat Cordoba. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Słyszałem od mechanika że Seat Cordoba W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Seat Cordoba bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Seat Cordoba. Ważne że jestem z niego zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić kolektor wydechowy do Cordoba. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem kolektor wydechowy. Kupione kolektor wydechowy było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Gdzie szukać kolektor wydechowy najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Seat Cordoba. Nadszedł czas znaleźć kolektor wydechowy. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Seat Cordoba. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu kolektor wydechowy w Seat Cordoba. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę kolektor wydechowy do Seat Cordoba. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej kolektor wydechowy. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele kolektor wydechowy. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Seat Cordoba na części.  


KONTAKT

tanio Kolektor wydechowy Seat Cordoba I

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Kolektor wydechowy Seat Cordoba I
Kolektor wydechowy Seat Cordoba I Kolektor wydechowy Seat Cordoba I
Copyright © 2025. MOTOGER.pl